admin@huanduytech.com    +86-755-89998295
Cont

Виникли запитання?

+86-755-89998295

Oct 24, 2025

Топ-4 китайських виробників систем накопичення енергії в 2026 році

Оскільки темпи глобального енергетичного переходу продовжують прискорюватися,Китайські виробники систем зберігання енергіїзабезпечили собі лідируючі позиції на міжнародному ринку завдяки своїм-галузевим-перевагам у ланцюжку та швидким технологічним інноваціям.

 

У 2026 році галузь демонструватиме три основні тенденції:-тривале зберігання енергії, розумне керування та локалізовані послуги.

 

У цій статті спочатку окреслено основні відмінності між системами зберігання енергії для житлових будинків та комерційними та промисловими (C&I) накопичувачами енергії, а потім надано-поглиблений аналіз чотирьох галузевих-компаній-лідерів-CoPow, CATL, BYD і EVE Energy-оцінюють портфоліо своїх продуктів, технічну експертизу, можливості налаштування та після-продажне обслуговування. Нарешті, він узагальнює ключові критерії відбору та стандарти сертифікації, пропонуючи практичний посібник із закупівель для глобальних покупців.

 

 

 

Top 4 Chinese Energy Storage System Manufacturers in 2026

 

 

 

Китайський виробник систем зберігання енергії 2026

CoPow

 

Chinese energy storage system manufacturer

 

Профіль компанії
CoPow — це професійний постачальник рішень для накопичення енергії, який створює комплексну систему обслуговування для всіх сценаріїв застосування. Компанія зосереджена на інтеграції систем зберігання енергії та застосуванні акумуляторів, пропонуючи технічну підтримку та послуги для глобальних проектів накопичення енергії, особливо як спеціалізована домашня система зберігання енергії 20 кВт/год у Китаї та фахівець із комерційних накопичувачів.

 

Основні продукти зберігання енергії

Зберігання енергії для електромереж:Літій-залізо-фосфатні акумуляторні системи високої-ємності, розроблені для-зменшення пікових навантажень із боку мережі, підтримуючи-розширення в мегаватах.

 

Комерційне зберігання енергії:Завдяки модульній конструкції акумуляторної шафи з настроюваною ємністю ці системи досягають ефективності до 94%, що робить їх ідеальним вибором для промислових рішень для зберігання енергії ємністю 2 МВт·год.

 

Житлові накопичувачі енергії:Маломасштабні-літій-іонні акумуляторні блоки (від 5 до 20 кВт-год), придатні для житлових фотоелектричних систем, включаючи популярну 5 кВт-год-налаштовану в Китаї систему накопичення енергії для житлових будинків із терміном служби понад 6000 циклів.

 

Акумуляторні елементи:В основному використовуються літій-залізо-фосфатні елементи (LiFePO₄) ємністю від 50 А·год до 300 А·год, які зберігають 80% своєї ємності після 8000 циклів.

 

 

 

 

 

 

Технології зберігання енергії

Система CoPow використовує літій-залізо-фосфатні батареї, що забезпечує високу стабільність і широку температурну адаптацію. Його модульна конструкція включає пасивне або примусове-повітряне охолодження, що спрощує встановлення та обслуговування. Запатентована система керування батареєю відстежує стан батареї в режимі реального часу та видає сповіщення про несправності; він може працювати при температурах від -20 градусів до 50 градусів і широко використовується в житлових районах, парках і на електростанціях.

 

Основні переваги

Як китайський виробник обладнання для зберігання енергії, сертифікований відповідно до UL 9540A, CoPow надає пріоритет якості послуг, зобов’язуючись відповідати на скарги протягом 24 годин і вирішувати їх протягом 48 годин. Компанія також підтримує достатній запас запасних частин. Акумуляторні системи проходять різноманітні тести на безпеку, включаючи тести на перезаряд,-розряд і коротке-замикання. Кожна система зберігання енергії оснащена стратегіями заряджання та розряджання, адаптованими до конкретних сценаріїв застосування; наприклад, системи, призначені для європейського ринку, відповідають Директиві ЄС WEEE.

 

Можливості налаштування

Продукти можна налаштувати відповідно до конкретних вимог щодо ємності акумулятора та номінальної напруги, і ми пропонуємо індивідуальні варіанти конфігурації. Для електромереж, комерційних і житлових систем ми надаємо індивідуальні рішення, а також послуги з обслуговування та моніторингу протягом усього життєвого циклу продукту. Завдяки нашій ефективній мережі обслуговування ми можемо швидко розгортати продукти.

 

Стандарти сертифікації
Продукти CoPow відповідають стандарту ООН 38.3, що забезпечує безпечне транспортування, відповідають національним стандартам GB/T і пройшли сертифікацію третьої-сторонньої безпеки. Процес виробництва суворо контролюється та використовує екологічно чисту технологію фосфату літію-заліза.

 

Після-продажне обслуговування
У CoPow є спеціальна команда підтримки клієнтів, з якою ви можете зв’язатися електронною поштою, телефоном або онлайн-каналами. Зазвичай ми відповідаємо на ваші запити протягом 24 годин і вирішуємо ваші скарги протягом 48 годин. Гарантії на продукт залежать від продукту та варіюються від 1 до 8 років. Крім того, високо{7}}системи мають право на додаткові послуги технічного обслуговування протягом усього терміну служби.

 

Інженери забезпечують дистанційну діагностику та-підтримку на місці для встановлення систем накопичення енергії за кордоном, координують міжнародну логістику, обробляють митну документацію та проводять-навчання на місці для вирішення анти-китайських мит на зберігання енергії в США.

 

Контактна інформація

Електронна адреса: admin@huanduytech.com

Телефон: +86-755-89998295

Адреса офісу: Chengtouxin Times Building, No. 2009 Pingshan Avenue, Pingshan Street, Shenzhen, Guangdong, China

Адреса заводу: промисловий парк Wandajie, No. 1-12, Jinlong Avenue, Pingshan District, Shenzhen, Guangdong, China

сайт:https://www.copowbattery.com/

 

 

 

 

 

CATL

CATL

 

Профіль компанії

CATL є світовим лідером у сфері накопичення енергії та живленням акумуляторів, займаючи перше місце в світових поставках акумуляторів енергії у 2024 році. Станом на третій квартал 2026 року його бізнес акумуляторів енергії приносив 20% його доходу. Компанія розгорнула проекти накопичувачів енергії загальною потужністю понад 256 ГВт-год на більш ніж 1000 об’єктах по всьому світу, зберігаючи нульовий список інцидентів безпеки, при цьому дохід за кордоном становить понад 60% від загального доходу.

 

CATL (SZSE: 300750) охоплює весь промисловий ланцюг, від акумуляторних елементів і систем до переробки. Його завод в Угорщині розпочав виробництво, тоді як його завод в Індонезії планується досягти потужності 40 ГВт-год; разом ці потужності утворюють глобальну виробничу мережу CATL. Крім того, CATL бере активну участь у розробці внутрішніх і міжнародних стандартів і керує першою в світі лабораторією UL9540A, авторизованою UL Solutions, демонструючи провідний технічний і регуляторний вплив у галузі.

 

Основна продукція

Grid-Side Storage:Рішення гігаватного-рівня, що підтримують розширення понад 100 МВт·год із часом відгуку менше 10 мілісекунд.

 

Комерційне зберігання:Система зберігання енергії Tianheng з осередками ємністю 587 А·год, модульним розширенням шафи та системною ефективністю понад або дорівнює 96,5 %, яка обслуговує центри обробки даних і корпоративні додатки для зменшення навантаження.

 

Житлове зберігання:Компактні літій-залізо-фосфатні системи з потужністю 5-20 кВт/год, потужністю 1-5 кВт і терміном служби понад 8000 циклів.

 

Спеціальні продукти:Морський EnerOceanсистеми зберігання енергіїдо 200 МВт-год на місце та блоки іонних-натріїв для холодного клімату та-рентабельних застосувань.

 

 

 

 

 

 

Технології зберігання енергії

CATL контролює понад 80% постачання літієвих ресурсів, досягнувши повної-галузевої-інтеграції ланцюга, що охоплює акумуляторні елементи, системи та операції, і займає провідну позицію в-високоємних акумуляторних елементах 587Ah. Ця технологія збільшує щільність енергії системи на 25% і зменшує викиди вуглецю на 57%.

 

Компанія має глобальні можливості доставки, з локалізованими виробничими потужностями в Угорщині та Індонезії. Він відповідає вимогам сертифікації в Європі, Північній Америці та на Близькому Сході та забезпечує виняткову безпеку завдяки вдосконаленій конструкції акумулятора та інтелектуальним системам керування акумулятором (BMS).

 

Основні переваги
CATL пропонує рішення, розроблені для різних застосувань, як-от керування проектами з-приливної енергії на основі ШІ та-рішення резервного копіювання для центрів обробки даних. Його акумуляторні елементи та системи можна налаштувати з точки зору ємності та щільності енергії, і компанія надає повний-послуги життєвого циклу, що охоплюють проектування, установку та інтелектуальне технічне обслуговування, підтримуючи-ережні проекти накопичення енергії, які Китай постачає в Австралію.

 

Можливості налаштування
CATL пропонує послуги OEM/ODM, надаючи індивідуальні конструкції напруги, струму, потужності та корпусу відповідно до вимог замовника, а також підтримує інтеграцію з сонячними системами, електромережею або комерційними системами управління енергією. Системи керування батареями (BMS) і системи управління енергією (EMS) можна налаштувати відповідно до конкретних протоколів зв’язку, стратегій моніторингу та вимог до віддаленого керування.

 

Стандарти сертифікації
Продукція CATL відповідає таким міжнародним стандартам, як UL 9540A та IEC 63056, а її натрієві-іонні батареї також сертифіковано відповідно до цього нового глобального стандарту. Крім того, продукція компанії відповідає внутрішнім стандартам відповідності, таким як GB/T 36276 і GB 44240, її виробничі процеси сертифіковані ISO-, і вони задовольняють європейські екологічні вимоги.

 

 

 

BYD

BYD

 

Профіль компанії
З 2008 року BYD активно бере участь у секторі зберігання енергії та стає провідним світовим постачальником накопичувачів енергії за обсягом поставок у 2024 році. Її бізнес охоплює 110 країн, а сукупна встановлена ​​потужність перевищує 75 ГВт-год. BYD пропонує комплексні--рішення для накопичення енергії, включаючи комерційні системи зберігання енергії та побутові продукти, що відповідають світовим стандартам.

 

Основна продукція

Grid-Side Storage:Системи Cube нового покоління з потужністю 6,432 МВт-год і 12,5 ГВт-год-масштабні електромережі.

Комерційне зберігання: Серія MC Cube-T з окремими шафами потужністю 6,25 МВт·год і ККД більше або дорівнює 97%.

Житлове зберігання:Battery-Box HVE у поєднанні з інвертором Power-Box із 15-річною гарантією.

Спеціальні продукти:Сонячні-накопичувачі-заряджають інтегровані системи, ядерні аварійні джерела енергії та морські батареї.

Акумуляторні елементи:Зберігання-оптимізоване блейд-стільники з понад 10 000 циклів і більше або дорівнює 80% збереження ємності.

 

 

 

 

 

 

Технологія зберігання енергії

BYD використовує високобезпечні літій-залізо-фосфатні батареї. Ця система акумуляторів використовує технологію інтеграції CTS і оснащена системою рідинного охолодження, що забезпечує коефіцієнт використання простору на 98% і підтримує різницю температур у межах 2,5 градусів. Незалежно розроблена інтегрована система BMS/PCS/EMS BYD має час відгуку менше 10 мілісекунд і може працювати в середовищах від -40 градусів до 55 градусів.


Основні переваги

- Компанія BYD досягла повної вертикальної інтеграції в усьому ланцюжку промисловості, від видобутку літію до переробки, зменшивши витрати більш ніж на 20%.
- Інтеграція CTS і технологія рідинного охолодження забезпечують-провідну в галузі щільність енергії;
- Система пройшла суворі випробування на пожежну безпеку, що гарантує відсутність поширення вогню між шафами.
- Швидка глобальна доставка; наприклад, проект потужністю 2,6 ГВт-год у Саудівській Аравії було завершено лише за два місяці.

 

Можливості налаштування

Продукти мають модульну конструкцію та можуть бути налаштовані на основі продуктивності батареї та ємності системи. Рішення розроблено спеціально для-зменшення пікових навантажень із боку мережі, зменшення навантажень у комерційних мережах і резервного живлення в житлових приміщеннях. Компанія також надає комплексні-послуги, включно з проектуванням та навчанням з експлуатації та технічного обслуговування.


Стандарти сертифікації

Продукція BYD відповідає стандартам сертифікації UL 9540 Edition 3, CSA та німецьким стандартам EuPD, а також стандартам Великобританії. Компанія дотримується -{4}}наскрізного контролю якості та забезпечує дотримання екологічних вимог.

 

 

 

EVE Energy

EVE Energy

 

Профіль компанії
EVE Energy є провідним світовим постачальником рішень для зберігання енергії та посіла друге місце в світі за обсягом поставок у 2024 році. Компанія зареєстрована на Шеньчженьській фондовій біржі (код акцій: 300124) і була оцінена S&P Global як інтегратор систем зберігання енергії Tier 1. EVE пропонує комплексні рішення для зберігання чистої енергії для всіх сценаріїв.

 

Основна продукція

Grid-Side Storage:Системи Mr.Giant до 400 МВт·год з ефективністю системи понад 95,5%.

Комерційне зберігання:Зовнішні шафи потужністю 261 кВт/год з ККД більше або дорівнює 94% і понад 8000 циклів.

Житлове зберігання:Високовольтні стекові системи, що займають лише 0,21 м², з інтелектуальною підтримкою роботи.

Спеціальні продукти:Комунікаційні системи, центри обробки даних і портові системи зберігання даних, частка ринку електричних суден перевищує 50%.

Акумуляторні елементи:Елементи виробництва 628Ah з щільністю енергії понад 160 Вт·год/кг іжиттєвий циклпонад 12 000 циклів.

 

Технологія зберігання енергії
EVE об’єднує призматичні літій-залізо-фосфатні (LFP) батареї, пакетні-потрійні/LFP батареї та велико-циліндричні батареї, виготовлені за допомогою повністю автоматизованих процесів. Система використовує технологію CTP і має рідинну-систему охолодження та чотириразовий захист, що забезпечує стабільну роботу в широкому діапазоні температур від -40 градусів до 60 градусів.

 

Основні переваги
- EVE самостійно розробила повний промисловий ланцюжок, включаючи BMS та PCS, зменшивши експлуатаційні витрати на 30%.
- Його комірки-великої місткості та система Mr. Giant підвищують продуктивність і надійність, відповідають стандарту AS9100D і отримали сертифікати DNV, BV і CCS.
- Рішення охоплюють глобальні ринки, пропонуючи локалізовані послуги доставки та підтримуючи різні режими керування енергією.

 


Можливості налаштування

Продукти, системні модулі та послуги повністю налаштовуються, а клієнти преміум-класу мають право на довічне обслуговування. Автоматизоване виробництво забезпечує швидку доставку.

 

Стандарти сертифікації

Продукція EVE отримала сертифікати S&P Tier 1, DNV, BV, CCS і UN 38.3 і відповідає стандартам GB, ISO 14000 і AS9100D. Крім того, батареї EVE відповідають стандартам RoHS і не містять шкідливих важких металів.

 

 

 

Доставка систем зберігання енергії з Китаю: що вам потрібно знати

1. Основні сертифікати та кваліфікація (обов’язково)

Продукти повинні мати наступні сертифікати перед тим, як залишити фабрику в Китаї; інакше відправлення не буде дозволено:

 

  • UN38.3:Гарантує, що батареї відповідають стандартам перевірки безпеки ООН для транспортування літієвих батарей;

 

  • MSDS (паспорт безпеки матеріалу):Надає детальну інформацію щодо складу батареї, заходів першої допомоги та вимог до транспортування;

 

  • Сертифікат упаковки небезпечних товарів:Виданий митницею Китаю, який засвідчує, що упаковка відповідає вимогам безпечного транспортування небезпечних вантажів.

 

 

2. Вибір способу доставки

Морські перевезення (найпоширеніші):Варіант із найнижчою-вартістю, підходить для великих шаф для зберігання енергії або насипних вантажів. Зазвичай це передбачає використання контейнерів для небезпечних вантажів (контейнерів DG) і вимагає бронювання за 10–14 днів.


Залізничний транспорт (китай-вантажні потяги Європи):Швидше, ніж морські вантажні перевезення, і дешевше, ніж авіаперевезення, але протипожежні вимоги до акумуляторів дуже суворі, і не всі поїзди підтримують системи накопичення енергії.

 

 

3. Класифікація небезпечних вантажів (клас DG)

Системи зберігання енергії зазвичай класифікуються як різні небезпечні вантажі класу 9, зокрема літієві батареї (UN 3480 або UN 3481). Це означає, що на упаковці має бути чітко відображено як етикетку небезпечних вантажів класу 9, так і етикетку поводження з літієвими акумуляторами.

 

 

4. Вимоги до упаковки та завантаження

Захист від ударів і вологи:Використовуйте дерев’яні або металеві ящики, які відповідають експортним стандартам, і зміцнюйте їх, щоб запобігти переміщенню товарів усередині контейнера.
Стан заряду (SoC):Міжнародні повітряні або морські вантажні перевезення зазвичай вимагають підтримувати рівень заряду акумулятора на рівні 30% або нижче, щоб ефективно зменшити ризик пожежі.

 

 

5. Звичаї країни імпорту та відповідність

Окрім експортних процедур Китаю, вам потрібно буде підтвердити вимоги до сертифікації країни призначення.

- Європейський Союз:Сертифікати CE, RoHS і RED, а також відповідність Директиві ЄС щодо акумуляторів;
- США:Зазвичай потрібна сертифікація UL (наприклад, UL 1973, UL 9540);
- Податки та збори:Підтвердьте код Гармонізованої системи (HS), який зазвичай дорівнює 850760, щоб розрахувати імпортне мито та -податок на додану вартість (ПДВ).

 

 

пов'язана стаття: Доставка акумулятора LiFePO4: Правила та вказівки 2026 року

 

 

 

Shipping Energy Storage Systems From China

 

 

 

Побутові та комерційні системи зберігання енергії: пояснення ключових відмінностей

Житлові системи накопичення енергії

Житлові системи зберігання енергії розроблені спеціально для будинків і зазвичай використовуються в поєднанні з даховими сонячними системами. Їхнє основне призначення — зберігати сонячну енергію протягом дня для використання вночі, таким чином оптимізуючи витрати на електроенергію. Крім того, вони служать аварійним резервним джерелом живлення, підтримуючи роботу основних побутових приладів, таких як холодильники та освітлення.

 

Будучи провідним виробником побутових систем накопичення енергії в Європі та Китаї, CoPow компактні побутові літій{0}}іонні накопичувачі (5–20 кВт·год) є яскравим прикладом його пропозицій. Ці пристрої можна встановити в домашньому гаражі або на зовнішній стіні, вони спеціально розроблені для європейських домогосподарств, сумісні з 230 В і 50 Гц.

 

Комерційні системи зберігання енергії

Комерційні системи в основному використовуються на промислових підприємствах, бізнес-парках, торгових центрах і центрах обробки даних. Їхня головна мета — запровадити стратегію «зниження піку та заповнення долини», яка зберігає електроенергію в години не-пік і використовує її в години пік, таким чином ефективно знижуючи витрати на електроенергію.

 

Комерційний постачальник накопичувачів енергії з низьким мінімальним замовленням CoPowпропонує модульні налаштовані акумуляторні шафи (від 100 кіловат-годин до 10 мегават-годин), розгорнуті у фабричних прибудовах або паркових електростанціях, підтримуючи невеликі-нестандартні замовлення для підприємств по всьому світу.

 

 

 

Ключові фактори при виборі виробника системи накопичення енергії

Технологія та надійність

Перевірте власні-розроблені основні технології, такі як формули акумуляторів, інтеграція та BMS/EMS. Критичні показники включають термін служби більше або дорівнює 8000, ефективність більше або дорівнює 94% і широкий температурний допуск. Підтвердьте перевірки безпеки та послужні записи.

 

Потужність і ланцюг поставок

Переконайтеся, що виробництво відповідає попиту, віддайте перевагу виробникам із закордонними фабриками та перевірте незалежність постачальників.

 

Адаптація та налаштування сценарію

Вибирайте виробників із підтвердженим досвідом у цільовому сценарії та гнучкими параметрами системи/елементу.

 

Обслуговування та операції

Гарантійне покриття має відповідати терміну служби компонентів із 24-годинним реагуванням і віддаленим моніторингом. Віддавайте перевагу компаніям, які пропонують переробку акумуляторів.

 

Кваліфікація та рекомендації

Міжнародні та національні сертифікації, участь-у встановленні стандартів і досвід порівняльних проектів.

Вартість і рентабельність інвестицій:Порівняйте витрати за повний життєвий цикл, враховуючи клітини з високим-циклом для довгострокової-цінності. Виробники, які надають фінансову підтримку чи субсидію, покращують терміни окупності.

 

 

 

Які сертифікати повинен мати виробник надійних накопичувачів енергії?

Міжнародний:UL 9540A, IEC 63056, UN 38.3, CE для ринків ЄС.

Внутрішній:GB 44240-2024, GB/T 36276-2022, система CQC і сертифікати BMS.

Якість і екологічність:ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949.

Спеціальні програми:DNV/CCS для суден, UL 1973 для житлових приміщень, TÜV для безпеки та ефективності.

 

 

 

China 25kwh energy storage system manufacturer
Китайський виробник системи накопичення енергії 25 кВт/год

 

 

 

Причини високої конкурентоспроможності китайських систем зберігання енергії на світовому ринку

Повний контроль промислового ланцюга

Понад 80% власних-забезпечень літієм і кобальтом, причому середня та кінцева потужності є провідними у всьому світі.

 

Лідерство в галузі технологій і стандартів

Великі акумулятори на 587 А·год, інтеграція CTS/CTP, термін служби понад 12 000 циклів і участь у понад 20 міжнародних стандартах.

 

Глобальне виробництво та доставка

Закордонні фабрики забезпечують доставку на місце протягом 1-2 місяців; 300+ ГВт-год розгорнутих глобальних проектів, що підтримують австралійське рішення для накопичення енергії в мережі з Китаю.

 

Підтримка політики та екосистеми

Внутрішні плани скорочення викидів вуглецю та субсидії, енергетичне партнерство «Один пояс, один шлях».

 

Економічні-ефективність і налаштування

15-На 20% нижчі ціни, ніж у європейських і американських конкурентів, повна-підтримка сценаріїв і 24-годинний глобальний післяпродажний продаж.

 

 

 

Які приховані витрати при імпорті систем зберігання енергії з Китаю?

Тарифи та відповідність:Анти{0}}податки 10-25%, вартість сертифікації 10 000–50 000 доларів США за проект.

Логістика та зберігання:Пошкодження 2-5%, затримка на митниці 1-2 тижні.

Установка та адаптація:Невідповідність напруги може потребувати трансформаторів (2 000–10 000 доларів США).

Після-продаж:Терміни виконання запчастин 2-4 тижні, екстрена підтримка коштує 500-1000 USD/год.

Валюта та оплата:Коливання курсу 1-3%, комісія LC 0,1-0,5%, витрати на фінансування 3-5% річних.

 

 

 

Як CoPow гарантує, що її рішення для зберігання енергії відповідають місцевим нормам за кордоном?

CoPow проводить нормативні дослідження, щоб допомогти з підготовкою до сертифікації UL 9540A та CE-RED. Це включає: адаптацію системи до місцевої напруги та частоти; оформлення повної митної документації; співпраця з місцевими партнерами; а також забезпечення постійної відповідності під час роботи, включаючи переробку акумуляторів відповідно до Директиви ЄС про утилізацію електричного та електронного обладнання (WEEE).

 

 

 

solar power storage units factory in China
Завод накопичувачів сонячної енергії в Китаї

 

 

 

Як системи зберігання енергії CoPow зберігають надійність за суворих погодних умов?

CoPowсистеми витримують екстремальні температури (-від 40 до 55 градусів) за допомогою нагрівальних плівок, рідинного/примусового охолодження, водонепроникності IP65/IP67, анти-корозійних покриттів, вітро- та сейсмо-стійких шаф, захисту від блискавки та моніторингу навколишнього середовища в режимі реального часу за допомогоюBMS.

 

 

Всередині виробничої лінії: як виробляються високо-системи зберігання енергії CoPow?

Після перевірки консистенції елементи батареї збираються в акумуляторні блоки за допомогою автоматизованого лазерного зварювання. Ці блоки потім інтегруються в шафи, обладнані системами рідинного-охолодження або повітряного-охолодження, і, нарешті, піддаються суворому тестуванню на ефективність, екологічність і безпеку. Кожному блоку присвоюється унікальний серійний номер (SN), щоб забезпечити відстеження та керування протягом усього життєвого циклу.

 

 

Як CoPow підтримує закордонних клієнтів із встановленням та після-продажним обслуговуванням?

Послуги CoPow включають: багатомовні посібники з експлуатації, навчання для місцевих монтажних команд, дистанційне керівництво, обслуговування закордонних складів запчастин, системи дистанційного моніторингу, планування регулярних перевірок і довгострокові-гарантії та оновлення програмного забезпечення.

 

 

Основні тенденції глобальної системи зберігання енергії, на які слід звернути увагу в 2026 році

Масштаби тривалого-накопичування енергії продовжують розширюватися; виробництво акумуляторів 1175Ah/587Ah дозволило знизити витрати на 30%, а також постійно розширюється сфера застосування проточних акумуляторів та натрій-іонних акумуляторів.

 

Штучний інтелект зменшив рівень дефектів акумуляторів до часток-на-мільярд (PPB), а час відгуку системи не перевищує 10 мілісекунд. Система також демонструє виняткову адаптивність до навколишнього середовища, здатна нормально працювати в діапазоні температур від -30 градусів до 60 градусів. Зусилля щодо стандартизації та локалізації просуваються одночасно, і закордонні склади можуть доставити продукцію протягом 2-3 днів.

 

 

 

China 313kwh energy storage system manufacturer
Китайський виробник системи накопичення енергії 313 кВт/год

 

 

 

Висновок

До 2026 року ці чотири китайські виробники накопичувачів енергії стануть лідерами світового ринку, використовуючи свої відповідні конкурентні переваги. Серед них CATL домінуватиме на ринку завдяки контролю над усім промисловим ланцюгом і довготривалій-технології зберігання енергії.

 

BYD досяг широкомасштабного-розгортання завдяки інтегрованій технології Blade Battery та CTS; EVE Energy успішно розширила свою частку ринку завдяки своїм-батареям високої ємності та адаптованості до багатьох сценаріїв; а Kopei виділяється гнучким налаштуванням і ефективним після{2}}продажним обслуговуванням. Усі чотири компанії відповідають міжнародним і вітчизняним стандартам сертифікації, забезпечуючи надійну роботу в екстремальних умовах і відповідність іноземним законам і нормам.

 

Завдяки застосуванню довготривалих-технологій накопичення-енергії на основі натрію китайські виробники продовжуватимуть рухати глобальний енергетичний перехід, надаючи високо-продуктивні,-рентабельні та надійні рішення для клієнтів у всьому світі.

 

Якщо ви єпошук надійних рішень для зберігання енергії, ми запрошуємо вас зв’язатися з цими виробниками, щоб отримати індивідуальні рекомендації щодо специфікацій, відповідності або вимог до проекту, що допоможе забезпечити плавний хід вашого проекту.

 

 

 

 

FAQ

Як правильно вибрати китайського виробника системи зберігання енергії для свого проекту?

Порівняйте технічну надійність, термін служби батареї, ефективність системи та сертифікати безпеки (наприклад, UL 9540A та UN 38.3). Оцініть виробничі потужності заводу, гнучкість налаштування, можливості доставки за кордон, умови гарантії та приклади проектів. Надавайте перевагу виробникам із відповідним досвідом інтеграції в побутові та комерційні додатки, які також пропонують комплексну підтримку після-продажу.

 

 

Які основні відмінності між побутовими та комерційними системами зберігання енергії?

Житлові системи (5–20 кВт/год) можна використовувати в поєднанні з сонячними системами на даху, щоб зменшити рахунки за електроенергію та забезпечити резервне живлення; Комерційні та промислові (C&I) системи (більше або дорівнює 100 кВт·год, масштабовані до рівня мегават-год) можуть забезпечити скорочення пікових навантажень, керування попитом і підтримку стабілізації енергії для таких об’єктів, як заводи та центри обробки даних. Системи C&I вимагають більш високого резервування безпеки, більш надійних систем охолодження та більш вдосконалених систем управління енергією (EMS) для керування.

 

 

Чи надійні китайські системи зберігання енергії для використання в екстремальних кліматичних умовах?

Так, цю систему розроблено провідним виробником і підходить для широкого діапазону температур (-від 30 градусів до 55 градусів, навіть ширші діапазони доступні для спеціальних моделей). Рідинна система охолодження, нагрівальна плівка, водонепроникна конструкція з рейтингом IP65/IP67-, антикорозійне покриття та інтелектуальне регулювання температури BMS працюють разом, щоб забезпечити стабільну роботу. Система підтвердила свою надійність у холодному кліматі Північної Європи, жарких умовах Близького Сходу та в умовах високої вологості Південно-Східної Азії.

Послати повідомлення